Go Short - International Go Short Film Festival (3 t/m 7 april 2019, Nijmegen) [fr]

De 11e editie van het International Short Film Festival
Vijf dagen lang kunt u de beste Europese producties ontdekken.

JPEG

Franse programmering

European competition

- The Fall (Boris Labbé / France / 2018 / Animation / 14’
- DJO (Laura Henno / France / 2018 / Documentary / 13’
- Blue (Apichatpong Weerasethakul / France / 2018 / Art/Experimental film / 13’
- Riviera (Jonas Schloesing / France / 2018 / Animation / 15’)
- TROPICS (Mathilde Lavenne / France / 2018 / Art/Experimental film / 13’)
- Words in Your Hair (Alexandre Steiger / France / 2018 / Fiction/Live-action / 13’)
- The Common Space (Raphaële Bezin / France / 2018 / Art/Experimental film / 9’)
- The Glorious Acceptance Of Nicolas Chauvin (Benjamin Crotty / France / 2018 / Fiction/Live-action / 26’)
- I’m going out for cigarettes (Osman Cerfon / France / 2018 / Animation / 13’)
- Mr. Mare (Luca Tóth / Hungary, France / 2019 / Animation / 19’)
- The Field (Sandhya Suri / France, United Kingdom / 2018 / Fiction/Live-action / 19’)
- The Years (Sara Fgaier / France, Italy / 2018 / Documentary / 20’)

Student competition

- The hours fall (Blanca Camell Galí / France / 2018 / Fiction/Live-action / 25’)
- The Kiss of the Catfish (June Balthazard / France / 2018 / Documentary / 15’)
- Heart Affair (Clément Fourment / France / 2018 / Fiction/Live-action / 23’)
- People Who Drive At Night (Iris Chassaigne / France / 2018 / Fiction/Live-action / 18’)

VR competition

- Accused no. 2 (Walter Sisulu (Nicolas Champeaux, Gilles Porte / France / 2018 / Documentary / 14’)
- The Isle of the dead (Benjamin Nuel / France / 2018 / Documentary / 8’)
- The Real Thing (Benoit Felici, Mathias Chelebourg / France / 2018 / Documentary / 16’)
- A Bar at the Folies-Bergère (Gabrielle Lissot / France / 2018 / Documentary / 5’)

In program

- Distortion (Grégory Papinutto / France / 2017 / Fiction/Live-action / 13’)
- The Escape (Laëtitia Martinoni / France / 2018 / Fiction/Live-action / 10’)
- R.I.S.E Pathfinder (Chloé Dumoulin / France / 2018 / Animation / 9’)
- Sam’s Dream (Nolwenn Roberts / France / 2018 / Animation / 7’)
- No Gravity (Charline Parisot, Jérémy Cissé, Fioretta Caterina Cosmidis, Flore Allier-Estrada, Maud Lemaître-Blanchart, Ludovic Abraham / France / 2018 / Animation / 7’)
- The Hunt (Alexey Alekseev / France / 2017 / Animation / 5’)
- Kaal (Charlie Aufroy / France / 2018 / Animation / 4’)
- Creature From the Lake (Renata Antunez, Alexis Bédué, Léa Bresciani, Maria Castro Rodriguez, Logan Cluber, Amandine Canville / France / 2017 / Animation / 5’)
-  Strange says the angel (Shalimar Preuss / France / 2017 / Fiction/Live-action / 18’)
- Release the Dogs (Emmanuelle Fleytoux / France, Belgium / 2017 / Fiction/Live-action / 21’)
- Down There (Yang Zhengfan, Zhengfan Yang / France, China / 2018 / Fiction/Live-action / 10’)
- The History of Aviation (Bálint Kenyeres / France, Hungary / 2009 / Fiction/Live-action / 15’)
- Kapitalistis (Pablo Munoz Gomez / Belgium, France / 2017 / Fiction/Live-action / 14’)
- Release the Dogs (Emmanuelle Fleytoux / France, Belgium / 2017 / Fiction/Live-action / 21’)
- Egg (Denmark, France / 2018 / Animation / 12’)

Meer informatie: https://www.goshort.nl/

Met steun van het Institut français des Pays-Bas

gepubliceerd op 15/03/2019

naar boven