Wat is de Alliance Française? [fr]

JPEG

Een team van ervaren docenten van de Alliances Française des Paybas staat klaar om aan uw wensen te voldoen!

De Alliances Françaises in Nederland maken deel uit van een internationaal netwerk van 825 instituten verdeeld over meer dan 130 landen ter wereld.

De taalcursussen worden verzorgd door een team van Franstalige docenten, dat gespecialiseerd in zakelijk Frans en internationale relaties. Onze cursussen bieden een unieke leeromgeving voor kennismaking met en verdieping in de Franse taal en de Franstalige cultuur. Met niet minder dan 34 vestigingen in alle Nederlandse regio’s zijn wij vrijwel altijd in de buurt van u en uw onderneming.

De Alliance Française gebruikt innoverende methodes en originele documenten. Haar pedagogische team beschikt over de juiste kwalificaties evenals ervaring en biedt onderwijs op maat aan, aangepast aan al uw persoonlijke dan wel professionele doelstellingen. Aan de Alliance Française Den Haag kunt u ook voor individuele “à la carte” cursussen volgen en/of online of “hybride” cursussen. Deze opties zijn speciaal voor u ontwikkeld: ze zijn snel, efficiënt, meteen bruikbaar en aangepast aan uw agenda.

De twee Alliances Françaises in Den Haag en Rotterdam zijn tevens examencentra, gecertificeerd door het CIEP in Parijs, en de Franse Ambassade in Nederland, waar het diploma DELF/DALF gehaald kan worden.

“Alliance Française” is een internationaal erkend en beschermd label. Behalve kwalitatief uitstekend taalonderwijs, bieden de Nederlandse Alliances, stichtingen zonder winstoogmerk, ook veel gezelligheid dankzij de vele culturele activiteiten en uitstapjes die door de lokale besturen worden georganiseerd.

Professionalisme & enthousiasme ten dienste van culturele uitwisseling en de Frans-Nederlandse vriendschap.
ALLIANCE FRANÇAISE – Wij leren u Frans / We teach French / Nous enseignons le français.

Voor meer informatie, neem contact op met:

1. Fédération nationale des Alliances Françaises des Pays-Bas
www.afpb.nl

2. Coordination du réseau des Alliances Française aux Pays-Bas
Fabien Pois, Directeur
Alliance Française de La Haye
Tel.: 070 362 1523
http://www.aflahaye.nl
info@aflahaye.nl

3. Andere Alliance françaises in Nederland

AF Alkmaar
Tel.: 072 502 23 56
alkmaar@afpb.nl

AF Amersfoort
Tel.: 033 465 75 77
amersfoort@afpb.nl

AF Amsterdam
Tel.: 020 523 07 42
bonjour@afamsterdam.nl

AF Apeldoorn
Tel.: 055 522 02 93
apeldoorn@afpb.nl

AF Arnhem
Tel.: 026 333 37 95
arnhem@afpb.nl

AF Bergen-op-Zoom
Tel.: 016 468 71 79
bergenopzoom@afpb.nl

AF Bois-le Duc
Tel.: 06 801 523 78
cursusadmin.boisleduc@afpb.nl

AF Breda
Tel.: 0161-431765
breda@afpb.nl

AF Coeur de Zélande
Tel.: 011 323 00 46
secr.coeurdezelande@afpb.nl

AF Den Helder
Tel.: 022 232 23 78
secr.denhelder@afpb.nl

AF Deventer
Tel.: 0570 53 20 15
deventer@afpb.nl

AF Dordrecht
Tel.: 078 615 10 49
dordrecht@afpb.nl

AF Ede-Wageningen
Tel.: 031 761 53 81
culture.edewageningen@afpb.nl

AF Eindhoven
Tel.: 06 832 147 77
cursus.eindhoven@afpb.nl

AF Flandre-Zélandaise
Tel.: 011 561 48 80
zeeuwsvlaanderen@afpb.nl

AF Frise
Tel.: 051 642 66 24
pres.frise@afpb.nl

AF du Gooi
Tel.: 06 411 427 57
secr.gooi@afpb.nl

AF Gouda
Tel.: 06 24 10 90 13
gouda@afpb.nl

AF Hoorn
Tel.: 022 923 20 64
alliance.francaise.hoorn@wxs.nl

AF Kennemerland
Tel.: 023 547 43 70
kennemerland@afpb.nl

AF Maastricht
Tel.: 06 839 489 60
maastricht@afpb.nl

AF Meppel
Tel.: 052 823 69 11
culture.meppel@afpb.nl

AF Nimègue
Tel.: 024 377 98 60
nijmegen@afpb.nl

AF Ommen
Tel.: 052 455 24 72
secr.ommen@afpb.nl

AF Roermond
Tel.: 047 531 91 40
roermond@afpb.nl

AF Roosendaal
Tel.: 016 555 40 69
roosendaal@afpb.nl

AF Rotterdam
Tel.: 010 436 04 21
bonjour@alliancerotterdam.nl

AF Twente
Tel.: 074 243 71 30
twente@afpb.nl

AF Utrecht
Tel.: 035 694 95 40
utrecht@afpb.nl

AF Walcheren
Tel.: 011 855 39 97
walcheren@afpb.nl

AF Zoetermeer
Tel.: 018 263 03 30
zoetermeer@afpb.nl

AF Zutphen
Tel.: 057 454 27 54
zutphen@afpb.nl

AF Zwolle
Tel.: 034 126 11 83
pres.zwolle@afpb.nl

gepubliceerd op 04/02/2019

naar boven