Wat is de Alliance Française? [fr]

JPEG

De Alliance Française, een vereniging of stichting zonder winstoogmerk, biedt een unieke leeromgeving voor kennismaking met en verdieping in de Franse taal en de Franstalige cultuur. De Alliances Françaises in Nederland maken deel uit van een internationaal netwerk van 825 instituten verdeeld over meer dan 130 landen ter wereld. Met niet minder dan 34 vestigingen in alle Nederlandse regio’s zijn wij vrijwel altijd in de buurt van u en uw onderneming.

De teams van ervaren docenten van de Alliances Françaises in Nederland staan klaar om aan uw wensen te voldoen!

De taalcursussen worden verzorgd door teams waar Franstalige docenten samen met Nederlandstalige docenten werken. We bieden een ruime keuze aan taalcursussen: algemeen Frans op allerlei niveaus, maar ook zakelijk Frans of andere gespecialiseerd taalcursussen. We kunnen ook een cursus op maat opstellen die bij uw persoonlijk of professionele doelstelling past. Er worden groepscursussen en individuele lessen gegeven.

De Alliance Française gebruikt innoverende methodes en originele documenten. De pedagogische teams beschikken over de juiste kwalificaties evenals ervaring en bieden onderwijs dat bij uw situatie aansluit.

Aan de Alliance Française Den Haag kunt u ook online of “hybride” cursussen volgen. Deze opties zijn snel, efficiënt, meteen bruikbaar en aangepast aan uw agenda. Naast zakelijk Frans, hoort ook Frans voor internationale relaties bij het cursusaanbod.

De twee Alliances Françaises in Den Haag en Rotterdam zijn tevens examencentra, gecertificeerd door het CIEP in Parijs en de Franse Ambassade in Nederland, waar het diploma DELF/DALF gehaald kan worden.

“Alliance Française” is een internationaal erkend en beschermd label. Behalve kwalitatief uitstekend taalonderwijs, bieden de Alliances Françaises in Nederland ook veel gezelligheid dankzij de vele culturele activiteiten die door de lokale besturen worden georganiseerd: lezingen, chansons en muziekavonden, Franse films en theater, bezoeken aan tentoonstellingen en culturele reizen naar Frankrijk en meer.

Professionalisme & enthousiasme ten dienste van culturele uitwisseling en de Frans-Nederlandse vriendschap.

ALLIANCE FRANÇAISE – Wij leren u Frans / We teach French / Nous enseignons le français..

Voor meer informatie, neem contact op met:

1. Fédération nationale des Alliances Françaises des Pays-Bas
www.afpb.nl

2. Coordination du réseau des Alliances Française aux Pays-Bas
Fabien Pois, Directeur
Alliance Française de La Haye
Tel.: 070 362 1523
www.aflahaye.nl
info@aflahaye.nl

3. Alliance Française d’Amsterdam
Oosterdokskade 143
1011 AL Amsterdam
Tel : +31 (0)20 523 0742
www.afamsterdam.nl/nl/
bonjour@afamsterdam.nl

4. Alliance Française Rotterdam
Westersingel 14
3014 GN Rotterdam
Tel : +31 (0)10 436 0421
www.alliancerotterdam.nl/
bonjour@alliancerotterdam.nl

5. Andere Alliance Françaises in Nederland

AF Alkmaar
Tel.: 072 502 23 56
alkmaar@afpb.nl

AF Amersfoort
Tel.: 033 465 75 77
amersfoort@afpb.nl

AF Apeldoorn
Tel.: 055 522 02 93
apeldoorn@afpb.nl

AF Arnhem
Tel.: 026 333 37 95
arnhem@afpb.nl

AF Bergen-op-Zoom
Tel.: 016 468 71 79
bergenopzoom@afpb.nl

AF Bois-le Duc
Tel.: 06 801 523 78
cursusadmin.boisleduc@afpb.nl

AF Breda
Tel.: 0161-431765
breda@afpb.nl

AF Coeur de Zélande
Tel.: 011 323 00 46
secr.coeurdezelande@afpb.nl

AF Den Helder
Tel.: 022 232 23 78
secr.denhelder@afpb.nl

AF Deventer
Tel.: 0570 53 20 15
deventer@afpb.nl

AF Dordrecht
Tel.: 078 615 10 49
dordrecht@afpb.nl

AF Ede-Wageningen
Tel.: 031 761 53 81
culture.edewageningen@afpb.nl

AF Eindhoven
Tel.: 06 832 147 77
cursus.eindhoven@afpb.nl

AF Flandre-Zélandaise
Tel.: 011 561 48 80
zeeuwsvlaanderen@afpb.nl

AF Frise
Tel.: 051 642 66 24
pres.frise@afpb.nl

AF du Gooi
Tel.: 06 411 427 57
secr.gooi@afpb.nl

AF Gouda
Tel.: 06 24 10 90 13
gouda@afpb.nl

AF Hoorn
Tel.: 022 923 20 64
alliance.francaise.hoorn@wxs.nl

AF Kennemerland
Tel.: 023 547 43 70
kennemerland@afpb.nl

AF Maastricht
Tel.: 06 839 489 60
maastricht@afpb.nl

AF Meppel
Tel.: 052 823 69 11
culture.meppel@afpb.nl

AF Nimègue
Tel.: 024 377 98 60
nijmegen@afpb.nl

AF Ommen
Tel.: 052 455 24 72
secr.ommen@afpb.nl

AF Roermond
Tel.: 047 531 91 40
roermond@afpb.nl

AF Roosendaal
Tel.: 016 555 40 69
roosendaal@afpb.nl

AF Twente
Tel.: 074 243 71 30
twente@afpb.nl

AF Utrecht
Tel.: 035 694 95 40
utrecht@afpb.nl

AF Walcheren
Tel.: 011 855 39 97
walcheren@afpb.nl

AF Zoetermeer
Tel.: 018 263 03 30
zoetermeer@afpb.nl

AF Zutphen
Tel.: 057 454 27 54
zutphen@afpb.nl

AF Zwolle
Tel.: 034 126 11 83
pres.zwolle@afpb.nl

gepubliceerd op 17/06/2019

naar boven